Provozní doba

PO - PÁ 8:00 - 19:00

Telefon

603 167 400

Poskytujeme služby

Poznámka: Vaše psy si výhradně koupeme sami!

Vyčesávání srsti

Línání je přirozený proces a vyčesáváním se odstraňují uvolněné chlupy z podsady. Vašeho psa zbavíme odumřelých chlupů a navrátíme jeho srsti krásný a zdravý vzhled.

 • Provedení v salonu

Stříhání srsti

Vašeho psa upravíme do klasického střihu, případně se bude střih odvíjet podle speciálních přání a požadavků páničků. Stříhání se vztahuje na psy všech plemen a střih provedeme dle domluvy.

 • Provedení v salonu

Trimování

Trimování je speciální úprava srsti. Jde o vytrhávání staré srsti i s kořínky, tato srst totiž nemá běžný cyklus línání dle ročního období. Počítejte s tím, že tato metoda je časově náročnější.

 • Provedení v salonu

Koupání

Vaše psi si výhradně koupeme sami. Při koupeli používáme přírodní šampóny, které jsou vyvinuty pro jednotlivé typy srsti. Jsou hypoalergenní a zároveň obsahují aromaterapeutické složky.

 • Provedení v salonu

Sušení

Po okoupání vašeho mazlíčka v salonu přichází jako další v pořádí k jeho zkrášlení proces osušování. Při osušování použiváme speciální fén, který je určen přímo na psy a na vašeho pejska působí příjemně.

 • Provedení v salonu

Úprava srsti

Snad každý majitel chce svého mazlíčka perfektně upraveného. Péče o srst a kůži zvířat je důležitá. Nejenže bude mazlíček fešák, ale samotná péče o kožich je důvěrný akt mezi člověkem a psem.

 • Provedení v salonu

Stříhání drápků

Tato služba je provedena automaticky při úpravě pejska. Drápky se zkrátí podle aktuálního stavu.

 • Provedení v salonu

Depilace uší

Tato služba je provedena automaticky při úpravě pejska. Depilace uší zabrání vytváření zánětů.

 • Provedení v salonu

Čištění anál. žláz

Vyprázdnění análních žláz (pokud je potřeba) je součástí každého ošetření vašeho mazlíčka.


 • Provedení v salonu

Dentální hygiena

Toto ošetření nenahrazuje veterinární péči. Jestliže však chrup psa vykazuje známky paradentózy, doporučíme Vám návštěvu veterinárního lékaře. Dentální hygiena snižuje poškození zubů oděrem, zabraňuje vzniku zubního plaku a kamene. Dentalní hygiena se provádí pomocí ultrazvuku. Ultrazvuk podporuje hojení ran a zároveň regeneruje. Velkou výhodou této metody je, že je bez rizika anestezie.

 • Provedení v salonu

Wellnes koupele

Wellnes koupele jako je perličková koupel a aromaterapie nejsou jen luxusem pro vašeho domácího mazlíčka, ale především i jako léčebnou terapií pro srst, kůži, svaly, krevní oběh a psychiku vašeho psa. Využívá se jak k léčebným účelům, například při artrózách či kožních problémech, tak jako relaxační procedura v kombinaci s účinnými aromaterapiemi.

 • Provedení v salonu

Nagayu CO2 SPA

Nagayu CO2 tableta speciálně vyrobená pro koupání zvířat, pomáhá domácím mazlíčkům s problémy, jako jsou lupy , hot spoty, kvasinky, pokousání od klíšťat nebo blech, bolestí, zápachu, svědění a podporuje růst srsti a celkovou čistotu pokožky a srsti. Do tablety je přidána kyselina mléčná - hydratační přípravek, který zabraňuje nadměrnému vysušení z hlubokého čištění.

 • Provedení v salonu

Bahenní zábaly

Zábal je vhodný především pro starší a citlivé psy. Zábal je vhodný na zmírnění línání srsti, zvyšuje cirkulaci krve, prohřívá klouby a vyživuje chlup. Obsahuje sůl z Mrtvého moře, magnesium a potasiom, zelený jíl, argonový a jojobový olej.

 • Provedení v salonu

Dárkové předměty

V našem salonu si můžete zakoupit dárkové předměty. Dárkové předměty jsou uvedeny v ceníku.


 • Provedení v salonu

Poradenství

V našem salonu Vám poradíme s péči o srst a zuby vašeho pejska. Také Vám poskytneme kontakty na veterinární lékaře v našem okolí, poradíme speciálního výživového poradce a nabídneme Vám vhodné pamlsky a kosmetiku pro vašeho psího miláčka.

 • Provedení v salonu

Kontakt

Pavla Kubíková

Nádražní 172/3, Rýmařov

603 167 400

Zaslat email

Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý 8:00 - 19:00
Středa 8:00 - 19:00
Čtvrtek 8:00 - 19:00
Pátek 8:00 - 19:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno